logotipas.jpg

Pradedamas įgyvendinti projektas „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre“


2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Kitokia virtuvė“ projektui „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre“ skirtas 33 900,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.


Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas, kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.


Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti ir įdiegti 3 dizaino sprendimus ir 1 rinkodaros kampaniją.


UAB "Kitokia virtuvė", plačiai žinoma kaip restoranas Café Montmartre – tai subtilus Prancūzijos prieskonis Vilniaus senamiestyje. Visiems, prijaučiantiems Prancūzijos ar Italijos virtuvėms, čia puiki vieta paskanauti autentiškų patiekalų, gamintų prancūzų šefo.


Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0429 „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre““ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Projekto įgyvendinimo trukmė – 12 mėn.