top of page
logotipas.jpg

Pradedamas įgyvendinti projektas „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre“


2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Kitokia virtuvė“ projektui „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre“ skirtas 33 900,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.


Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas, kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.


Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti ir įdiegti 3 dizaino sprendimus ir 1 rinkodaros kampaniją.


UAB "Kitokia virtuvė", plačiai žinoma kaip restoranas Café Montmartre – tai subtilus Prancūzijos prieskonis Vilniaus senamiestyje. Visiems, prijaučiantiems Prancūzijos ar Italijos virtuvėms, čia puiki vieta paskanauti autentiškų patiekalų, gamintų prancūzų šefo.


Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0429 „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas „Café Montmartre““ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Projekto įgyvendinimo trukmė – 12 mėn.

bottom of page